989177140659+
شرکت میکروتم ایتالیا تنها طراح و سازنده مکانیکال سیل های هوشمند در دنیا


: 4493

مکانیکال سیل سری MTM470 که توسط شرکت میکروتم جهت محور های انتقال نیرو (گاردان) طراحی و تولید می شود، اولین مکانیکال سیل دنیا است که قابلیت کنترل الکترونیکی را دارا می باشد.

مکانیکال سیل سری MTM470 که توسط شرکت میکروتم جهت محور های انتقال نیرو (گاردان) طراحی و تولید می شود، اولین مکانیکال سیل دنیا است که قابلیت کنترل الکترونیکی را دارا می باشد. بر اساس مکانیک MTM400 و ترکیب آن با سیستم نرم افزاری ، این امکان را می دهد که شرایط عملکردی مکانیکال سیل بر روی کنترلر مانیتوری و یا مستقیماً از اتاق موتور قابل کنترل باشد. 
تعداد 7 سنسور در سیستم کنترلی MTM 470 به کار رفته است که این سنسور ها مسئولیت ثبت و آنالیز ارتعاشات محوری و شعاعی، دمای قسمت خنک شونده، فشار سیال خنک کننده، دمای سطوح لغزشی، میزان سرعت بر اساس دور بر دقیقه و همچنین میزان سایش و یا میزان خرابی سطوح لغزشی را دارند. نرم افزار ضمن ثبت تمامی این مقادیر و انتقال آنها به زبان های مختلف (CAN BUS, CAN OPEN, TCP/IP) به کنترلر های مانیتوری، امکان مشاهد این مقادیر را در درجه بندی های مختلف تعریف شده را به اپراتور می دهد ( زمینه سبز برای زمانی است که شرایط در محدوده تعیین شده توسط میکروتم باشد،  زمینه زرد برای زمانی است که مقادیر در آستانه هشدار قرار گرفته اند و زمینه قرمز در زمانی که مقادیر ثبت شده باعث هشدار عملکردی شوند نمایانگر می شود که در این مورد نیاز است که فوراً شرایط عملکردی به منظور جلوگیری از خسارت، مورد بررسی قرار گیرند.
تمامی مقادیر ثبت شده قابلیت پردازش در پردازشگر جهت نشان دادن میزان ساعتی که مکانیکال سیل می تواند در شرایط موجود به کار خود ادامه دهد را دارند. همچنین این امکان را به اپراتور می دهد که شرایط مکانیکال سیل را با تنظیم منو عمر محصول بر اساس آخرین 12 ساعت، آخرین روز ویا آخرین 7 روز عملکرد سیل، رصد نماید.  علاوه بر سنسور های به کار برده شده در مکانیکال سیل، قابلیت استفاده از سنسور های دیگر و پردازش داده ها از قبیل سنسور های متصل به موتور به منظور اندازه گیری میزان دما و ارتعاشات و ... به منظور سنجش هوشمند شرایط عملکردی تجهیز نیز در این سیستم موجود می باشد. سیستم الکترونیکی موجود همچنین قابلیت مدیریت دوربین و تجهیزات جانبی دیگر را به منظور دریافت اطلاعات تکمیلی دارد. استفاده از این سیستم ها سبب سهولت بسیار یونیت های دریایی شده است. قابلیت بالای بر طرف نمودن نامیزانی های زاویه ای و شعاعی موجود بین شافت و بدنه کشتی از مشخصه های اصلی این نوع مکانیکال سیل می باشد. در ادامه جزئیات این نوع مکانیکال سیل نمایش داده شده است.

آدرس ارتباطی ما

آدرس دفتر: شیراز، شهرک گلستان، بلوار علامه امینی، کوچه 8 علامه امینی، پلاک 8 - کد پستی: 7189836916

آدرس کارخانه: شیراز، شهرک صنعتی بزرگ، میدان اول، بلوار نوبنیاد، خیابان 2400، سمت چپ، درب پنجم - کد پستی: 7158166761

تلفن / فکس: 36208084-71-98+ , 36223514-71-98+

همراه: 989177140659+

ایمیل: info@namdarafzar.com

namdar afzar

شرکت نامدار افزار صنعت پارسیان

نماینده رسمی و انحصاری محصولات شرکت میکروتم ایتالیا در ایران

 

مکانیکال سیل

 مکانیکال سیل، فروش مکانیکال سیل، مکانیکال سیل های صنعتی